Web Tasarım

Firmanızın kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile yapılan ulusal ve uluslararası ağ ortamlarında bulunan yazılım ve tasarımların tamamına web sitesi denir. Web tasarım hizmeti bu noktada sizlerin tanıtımının en iyi yapılması açısından da oldukça önemlidir.

Web tasarım hizmetini alacağınız firmayı seçerken en önemli etken çalışacağınız firmanın kurumsal bir şirket olması ve referanslarında yer alan sitelerin altlarında referans gösteren web tasarım firmasının imzasının olmasıdır. Web tasarım hizmeti alacağınız firma ile irtibat konusunda bir sıkıntı yaşamamalı ve taleplerinizi aktardığınızda zamanında dönüş alabilmeniz de önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Web sitenizde ürünlerizi, hizmetlerinizi, referanslarınızı, uygulamalarınızı, kurumsal bilgilerinizi, adresinizi ve bir çok içerik paylaşabileceğinizi unutmayın. Tanıtım aracı olarak kullanılacak olan kaliteli bir web sitesinin firmanıza katacağı faydaları düşünerek bu konuya önem vermelisiniz.

Aynı zamanda kaliteli bir web sitesi ile arama motorlarında üst sıralara gelebilir ve var olan müşterileriniz haricinde yeni müşteri portföyüne de internet üzerinden ulaşabilirsiniz. İnternet siteleri bir nevi 7 gün 24 saat açık olan dükkanlarınızdır.

Firmamızda yapılan web sayfalarının tamamı dinamik web sitesi diğer adıyla ” İçerik Yönetim Sistemi (Content Management System) ” tüm görsellik ve içeriğin bir yönetici tarafından güncellendiği veya değiştirildiği bir yazılımlardır. BAB DİJİTAL yönetim panelleri bilgisayar kullanmasını çok az dahi bilen bir kişi tarafından yönetilebilir sistemlerdir.

Firmanıza yapacağımız Responsive Web Tasarımlar ile internet siteleriniz mobil cihaz, tablet ve bilgisayar ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan sayfalar olacaktır. Site ziyaretçilerinize her platformda rahat gezinme imkanı sağlayan internete sitelerimiz son yıllarda mobil cihazlar üzerinden giriş sayıları %50´nin üzerindedir.  İşte responsive web tasarımda bu bağlamda devreye girmekte ve sitenize gelen ziyaretçi veya müşterinizin tablet mi, mobil cihaz mı yoksa bilgisayardan mı girildiğini algılayarak sitenizin içinde bulunan resim, menü, yazı veya diğer içeriklerin boyutlarını otomatik olarak ayarlamaktadır. Google Seo Optimizasyon alanında da arama motorları responsive tasarıma sahip web sitelerini, bu özelliğe sahip olmayan web sitelerinden kesinlikle bir adım önde görmektedir. Konu hakkında geniş kapsamlı bilgi için Arama Motoru Optimizasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ticari faaliyetlerinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hızla internet tanıtım alanında bulunur ve tanınır yapmak adına profesyonel web tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz. Sitemiz üzerinden bazı web tasarım referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Mobil Web Tasarım

Kullanımı her geçen gün daha da artan tabletler ve mobil telefonlar için ürün geliştirici sistemleri de artıyor. Bu bağlamda daima ziyaretçileri düşünen arama motorları ( özellikle Google ) internet sitelerinde mobil uyumluluk özelliği arar oldu, mobil site tasarımı olan web siteleri ziyaretçilerine daha rahat kullanım sunmaktadırlar.

Bilgisayar ekranı haricinde daha küçük ekranlar, mobil cihazlar için tasarlanmış web sitelerine mobil internet sitesi denmektedir. Mobil site tasarımları diğer tasarımlara göre çok daha sade ve kolay açılabilir olarak yapılmalıdır. Aynı zamanda site ziyaretçilerinin firmanızda daha kolay ulaşabilmesi için telefonlara özel olarak mobil sitelerde tıkla ara özelliği ve uyumlu mobil menü seçenekleri de sitelerin olmazsa olmazlarıdır.

2015 yılında arama motoru devi Google yapmış olduğu bir bildiri ile kısa süre sonra mobil uyumluluğu olmayan web sitelerini uyumlu olan sitelerin değerlerinin altında değerlendireceğini ve alt sıralara taşıyacağını da bildirmiştir.

Danışmanlık ve Projelendirme

Bir web sitesinin kaliteli ve başarılı olabilmesi için internet stratejisinin profesyonel olarak oluşturulması gerekmektedir. Alanında uzmanlığını kanıtlamış ekibimiz tarafından tüm projelerinize özel olarak araştırma ve içerik belirleme alanında danışmanlık hizmetimizi ücretsiz olarak sağlamaktayız.

Yapmayı planladığımız web sitesi ile ilgili yapacağımız karşılıklı görüşmeler ile site içeriklerini birlikte yapılandırmamızın hemen ardından firmanıza özel ve kaliteli tasarım çalışmalarınıza başlıyoruz.

Zamanın ve emeğin değerini daima bilen ve bu yönde çalışmalarına devam eden firmamız büyük titizlik ile tüm faaliyetlerini web sayfası tasarım alanında deneyime sahip ekibi ile devam ettirmektedir. Projelendirme aşamasında ise size belirli aralıklar ile sayfanızın aşaması ile ilgili bilgiler ve görseller göndererek sizleri web siteniz hakkında bilgilendiriyoruz.

Özel Tasarım & Yazılımlar

Hazır ürünlerimizin haricinde tüm müşterilerimize özel olarak tasarım ve yazılım hizmeti de sunmaktayız. Genel olarak Google Arama Motoru ( Seo Optimizasyon ) ile müşterilerine erişmeyi sağlayan firmaların kendilerine özgü tasarım ve programlamaları olmalı gerekmektedir. Ayrıca kurumsal firmalar sadece kendilerine özel, kendilerine ait tasarımlar ile müşterilerine prestijli ve akılda kalıcı gözükmek ister.

Bu aşamda firmamız sizlere alanında uzman ekibi ile logonuz, renkleriniz ve firma vizyonunuz baz alınarak muhteşem tasarımlar çıkarmaktadır.

“Web Sitenizin Estetik Cerrahı” sloganı ile çıktığımız bu yolda dilediğiniz tasarım, menü, içerik ve modüller ile sitenizi hazırlayabiliriz. Sizin hayalinizde olan tasarım ve görüntü kalitesi ile hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

İçerik ve Görsel Hazırlama

İnternet sitelerinde en çok ihtiyaç olunan kaynaklar içerik ve görsellerdir. Web sitenizin tanıtılması için özgün ve zengin içeriğe ihtiyaç duyacaksınız. Özgün içerikler daima arama motorlarının sevdiği içeriklerdir ve özgün içerik, görsellere sahip web siteleri diğerlerine nazaran her zaman bir adım önde olacaktır.

Kaliteli görseller ve tasarımlarımız ile de web sitenize anlam kazandırmaktayız. Web sitenizin estetikliğini gösteren tek şey web sayfanızda kullanmış olduğumuz görsellerdir.  Site tasarımınızdan, sitenizde kullanılan resimlere kadar tüm görseller en ince ayrıntısına kadar incelenerek web sitenizde kullanılır.

Tüm içerik editörlerimiz alanında uzman ve tüm sektörlere hakim durumdalardır. Web siteniz için içerik ve görselleri konusunda sizlere yardımcı olacak ve profesyonel bir şekilde içerik yönetiminiz tarafımızdan hazırlanmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyon

Google arama motorunda artık ilk sayfalarda olmak oldukça zor, bu zorlukların üstesinden gelmek profesyonel destek almadan artık imkansız. Web sitenizin tasarım ve programlama aşamasından sonra da internet siteniz uzman ekibimiz tarafından sürekli yakından takip edilerek, arama motorlarında üst sıralar gelme süreci yönetilmektedir.

Bu alanda arama motorlarında üst sıralara yükselmek adına gerekli tüm işlemler firmamız tarafından dilediğinizde yapılabilmekte ve belli aralıklarla siteniz güncel tutulmaktadır. Eğer gerçekten üst sıralarda yer alan bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız tüm siteniz tamamen size özgün yazı ve içeriklerle olmalıdır. Rakip firmalardan bir adım önde, başarı ve yeni müşterilere en hızlı ulaşmak için seo optimizasyon en iyi ve süreklilik gerektiren bir işlemdir.

Konuyla ilgili daha geniş kapsamlı içeriklere Arama Motoru Optimizasyonu sayfamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Yönetim Paneli

Tamamen Türk mühendisler tarafından üretilen web sitesi yazılımlarımız günümüzde web sayfası tasarımı yapan firmaların olmazsa olmazıdır. Web sitesini sadece tasarlamak günümüzde yeterli olmamaktadır. Sitenizin sürekli güncellenebilir ve ihtiyaç duyulduğu halde değiştirilebilir özelliklerinin olması gerekmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu güne kendi yönetim paneline sahiptir. Ülkemizde hazır site ve kaynak kodları kullanan firmalardan olmayan Webzane Bilişim ülkemizde tamamen kendi yazılım ve yönetim paneline sahip çok az firma arasında yer almaktadır.

Günden güne geliştirdiğimiz panelimiz aracılığı ile web sitenizde hemen hemen tüm noktalar bilgisayar kullanmasını çok az bilen bir kişi tarafından bile değiştirilebilmektedir.

Yönetim paneli konusunda en büyük unsurumuz ise %100 Türk yazılım uzmanlarımız tarafından geliştirilen bu panellerimiz kullanıcı dostu ve kolay kullanılabilirdir. Web tasarım hizmetini vermemizin ardından site yönetim panel eğitimlerimiz de ayrıca site yönetiminde bulunacak firma yetkilinize ücretsiz olarak verilmektedir.

Destek Hizmetleri

Web sitenizin tamamlanması ile personellerinize yönetim paneli eğitimlerini vermekteyiz. İnternet siteniz ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilmek için firmamıza web sayfamızdan mail gönderebilir veya web sayfamızda yer alan numaralarımızdan bizlerle irtibata geçerek daima destek alabilirsiniz.

Firmamızda yaptırmış olduğunuz web sitenizin ardından sizlere daima internet siteniz ile ilgili destek sağlayabilecek olan firmamız sektördeki faaliyetlerini uzun yıllardır “mutlu müşterileri” sayesinde kaliteli bir şekilde sürdürmektedir.

2007 yılından bu yana daha fazla mutlu müşteri edinmek adına tüm ekimiz ile çalışıyoruz. Satışlarınızı arttırmak adına tüm sorunlarınızı can kulağı ile dinleyen ekibimiz, size destek olmak adına telefonlarınızı bekliyor.

Sizlerde BAB Bilişim Hizmetleri´nin mutlu müşterileri arasındaki yerinizi almak için hemen web sitemizin iletişim sayfasından bizlerle irtibata geçebilirsiniz.