Mobil Uygulama Geliştirme

Gelişen internet ağı ve özellikle artan web sitelerine mobil giriş sayıları ile artık firmalar internet sitelerinin mobil platformlarda ( iphone, android, microsoft vs. ) çalışan bir versiyonunun olmasını talep etmektedirler.

Firmamızın sizlere özel geliştireceği mobil uygulamalar tüm mağazalardan indirilebilir ve telefonunuzun masaüstündeki ikon aracılığı ile daima erişilir olabilmektedir. Mobil uygulamalarınıza yapacağımız özel tasarım, kodlama sistemleri ile web sitenizde olan tüm modülleri kullanabilmektesiniz.

Mobil uygulamaların en çok tercih edildiği sektörlerden biri olan e-ticaret siteleri kendilerine ait tüm magazalardan indirilebilir bir uygulamalarının olması ile fark yarattıklarını bilmektedirler.  Webzane Bilişim Hizmetleri sizlerin tüm taleplerini değerlendiriyor. Sizlere sunacağı uygun mobil uygulama geliştirme, yayınlama fiyatları ile daima kaliteli hizmetler veren firmamız sizlere bir telefon kadar uzak.

Mobil uygulamalar sayesinde ürün ve hizmetlerinize müşterileriniz tek tıkla ulaşabilir ve kesintisiz erişim sağlayablirler. Bu hizmetimizde yer alan mobil uygulamalarımız iOS, Windows Phone, Android gibi telefon işletim sistemlerinin tamamından indirilebilir. Tüm uygulamalarımız 4,5G, 4G, 3G, LTE, EDGE ve GPRS ağlarında sorunsuz çalışmaktadır. İstenildiği taktirde çoklu dil seçeneklerinde de mobil uygulamalarınız geliştirilebilmektedir.

Firmamızın geliştirmiş olduğu mobil uygulamayı telefonlarınızın uygulama indirme bölümüne “İnstabayi” yazarak indirebilir ve inceleyebilirsiniz.

ios-mobil-uygulamalar

iOS Mobil Uygulamalar

iOS, Apple Marketlerden indirilebilir e – ticaret veya web site mobil uygulama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler için resme tıklayınız.

android-mobil-uygulamalar

Android Mobil Uygulamalar

Android, Samsung Marketlerden indirilebilir e – ticaret veya web site mobil uygulama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler için resme tıklayınız.

windows-mobil-uygulamalar

Windows Mobil Uygulamalar

Windows Phone Marketlerden indirilebilir e – ticaret veya web site mobil uygulama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler için resme tıklayınız.