Destek | Eğitim | Güncelleme

Pek çok firma kendilerine uygun geldiği için web tasarım işini evden yapan, vergi levhası olmayan merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalarla çalışarak internetteki yerini almanın ardından yaşadığı sorunlar ile firmamıza başvurmaktadır.

Zamanla aldıkları kararların yanlışlığı veya anlaştıkları firmanın verdiği vaadleri, tasarım kalitesini, satıştan sonra destek hizmetlerini sağlayamamasından dolayı site yenileme ve güncelleme işlemleri talep etmektedir.

Firmamıza yaptığınız başvurular ile sorun yaşadığınız web sitelerinizde, alan adlarınızda sizlere destek olacaktır. Uzun yıllardır sektörde bulunan ekibimiz ile sizlere hizmet veren firmamız gelen talepler üzerine böyle bir hizmeti de müşterilerine sunmaktadır.

Firmamızda yapılan tüm internet siteleri için Webzane Bilişim Hizmetleri destek hizmetlerini ücretsiz olarak sağlamaktadır. Aynı zamanda yeni yapılan web sayfalarınız için firmamız kendi geliştirmiş olduğu ve bilgisayar kullanmasını en az seviyede bilen tüm müşterilerin bile kolaylıkla yönetebildiği web sitelerinin yönetim paneli eğitimleri de sitenizin tamamlanması ile sizlere yine ücretsiz olarak anlatılacaktır.

Bunların haricinde firmamızdan talep etmeniz halinde web siteleriniz ile özel olarak aylık bakım anlaşması da yapabilirsiniz. Bakım anlaşması siteniz sürekli firma yetkililerimizin gözetiminde olacaktır. İlerleyen zamanlarda eskiyen veya değiştirilmesini istediğiniz tüm talepleriniz en kısa sürede güncellenecektir. İhtiyaç duyduğunuzda anlaşmamız çerçevesinde web sayfanız ile ilgili tüm güncelleme ve bakım ücretlerini de yapıyoruz. Web sitesi Güncelleme – Destek – Eğitim hizmetlerimizin tamamı hakkında bilgi almak için lütfen BAB Dijital  Hizmetleri´ne sitemizin iletişim sayfasında yer alan numaralarımızdan ulaşınız.

Destek Hizmetleri

Uzman desteğine ihtiyacınız olduğu anda anında firmamıza canlı destek, e-posta destek hattı ve 7 / 24 telefon numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Web tasarım alanında firmamızdan almış olduğunuz internet sitesi tasarım hizmeti ile birlikte, web siteniz ile ilgili tüm destek ve bilgi hizmetlerine firma yetkililerimize ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Alan adı seçiminde mi zorlanıyorsunuz, yaptırmayı planladığınız bir web sitesi var ama içeriklerine mi karar veremediniz, var olan web sitenizin yönetimi hakkında bir bilginiz yok mu? hemen sitemizde yer alan irtibat numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Eğitim Hizmetleri

BAB Dijital Hizmetleri´nden almış olduğunuz her hizmet ve internet sitesi paketi için panel anlatımı ve site eğitimi ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Bu hizmetlerimizin haricinde firmamızdan talep edeceğiniz herhangi bir yazılım, bilişim ve diğer sektörel konularda eğitim hizmetleri ile ilgili alanında uzman ekibimize  numaralı hattımızdan ulaşarak ilgili talebinizi iletebilirsiniz.

Emin olmalısınız ki tüm talep ve ihtiyaçlarınız en kısa sürede karşılanabilmektedir.

Güncelleme

Web sitenizi sürekli güncel tutarak arama motorlarında üst sıralarda tutmak mı istiyorsunuz? Site içeriklerini panelinizden güncellemeye zamanınız mı yok? Firmamız yapmış olduğu web sayfalarında aylık ve yıllık bakım anlaşmaları ile güncelleme hizmetleri sunmaktadır. Ayrıntılar için ´den bize ulaşabilirsiniz.

Eski bir web siteniz var ve sitenizde bazı güncellemeler yaparak web sitenizi kullanmaya devam mı etmek istiyorsunuz? Hemen firmamız ile irtibata geçerek taleplerinizi alanında uzman ekibimize iletebilirsiniz.

Ücretsiz olarak site ve içerik analizini yapmamız için hemen bizi arayın.