Arama Motoru Optimizasyonu

Seo Optimizasyon dilimize ingilizceden “search engine optimization” kelimesinden gelmiştir.  Türkçe karşılığı arama motoru optimizasyonu olan bu kelime internet kullanımının günden güne artması ve arama motorlarında yüz binlerce sitenin yer alması nedeni ile  büyük önem taşımaktadır.

Arama motoru denilince akla ilk gelen Google arama motoru şuanda seo optimizasyonları alanında en çok tercih edilen arama motorudur. Aynı zamanda diğer arama motorları olan Yandex, Yahoo ve Bing´de de bu hizmet verilmektedir.

Web sitenizin arama motoru optimizasyonu hizmeti uzman ekibimiz tarafından site analiziniz yapılarak başlanır. Sitenizi Google aramalarında üst sayfalara taşımak adına bazı uygulanan seo teknikleri ve çalışmaları vardır. Bu seo teknikleri ve arama motoru taleplerinin en önemli etkeni web sitenizdeki içeriğin özgünlüğüdür.

Eğer gerçekten üst sıralarda yer alan bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız tüm siteniz tamamen size özgün yazı ve içeriklerle olmalıdır. Rakip firmalardan bir adım önde, başarı ve yeni müşterilere en hızlı ulaşmak için seo optimizasyon en iyi ve süreklilik gerektiren bir işlemdir.

Unutmayın seo bir kerelik bir işlem değildir, seo süreklilik gerektirir, ilgi ister, alaka ister. Bu bağlamda firmamız yaptığı web sayfalarında kendi geliştirmiş olduğu özel yönetim paneli ve içerik sistemi sayesinde seo optimizasyonu konusunda başarılı sonuçlar elde etmektedir. Sitemizin özel paneli aracılığı ile özgün içerikleriniz yazılabilir, resim sıkıştırmalarını yaptığınız fotoğraflarınızı yükleyebilir, otomatik olarak Google´a gönderilecek arama motoru uyumlu linklerinizi oluşturabilirsiniz.

Arama motoru kriterlerine hakim optimizasyon ekibimiz ile sizleri de Google´da üst sıralara taşımak için can atıyoruz. Tüm soru ve sorunlarınıza daima en hızlı şekilde yanıt veren ekibimiz ile Seo Optimizasyon alanında uzunca yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübeyle sitelerinizi üst sıralara taşıyabiliyoruz.

Unutmayın : Arama motoru aramalarında üst sıralara gelmek için seo optimizasyonu işlemi için öncelikle arama motoru uyumlu web sayfası tasarım ve programlamasına ihtiyacınız vardır. Kaliteli bir web sitesi ile üst sıralara gelmeniz çok daha kolay olacaktır.

seo-uyumlu-web-sitesi

Seo Uyumlu Web Sitesi

Seo uyumlu web tasarımlar ile yapılan internet siteleriniz
ne kadar çok üst sıralarda yer alarak yeni ziyaretçiler
çekerse o kadar da yeni müşteriniz olur.

google-rehber-hizmeti

Google Rehber & Harita Kayıtları

Google Rehberleri aracılıgı ile firmanızı arama motorlarının harita kısımlarında üst sıralarda yer almasını saglayabilirsiniz.

ozgun-icerik

Özgün İçerik

Google, Yandex, Yahoo ve Bing arama motorlarının siteleri üst sıralara taşıması için içerik editörleri tarafından özgün site içerigi hazırlanmalıdır.

Site İçi Seo

Sitenizin içerisinde yapılan seo çalışmaları ne kadar doğru gerçekleştirilir ve ne kadar çok profesyonellerine eline bırakılırsa, arama motorunda üst sıralara yükselmenizin verimliliği de o derece artar. Site içi seo işlemlerinde web sayfanızın yazılım ve tasarımına ait tüm alanları dikkatle seçmeniz gerekmektdir. Site içi seonun en önemli faktörü özgün içerikdir.

Google optimizasyon çalışmalarımız hakkında bilgi ve teklif almak için lütfen Teklif Formumuzu doldurunuz.

Site Dışı Seo

Site dışı seo çalışmaları web sayfalarının üst sıralara tırmanması açısından Google gözünde önemli noktalara sahiptir. Bu hizmette sektördeki diğer sitelerden backlink almak, sosyal medyalarda paylaşımlar, forumlarda tanıtımlar, video paylaşım sitelerindeki tanıtımlar yaparak sitenize link alımları sağlamaktır.

Bu alanda alacağınız backlinkler de siteniz açısından kaliteli olmalıdır ki, bazı yanlış link alımları ile sitenize yarardan çok zarar da vereceğinizi unutmayınız.

Seo Optimizasyon Önemi

Google arama motoru opitimizasyonu yapılan web siteleri Google´da yapılan ilgili aramalarda web sitenizin ilk sıralarda bulunması ve kullanıcıların sitenizi ziyaret etmesini sağlar, sitenize giriş sayıları arttığında telefon ve iş trafiğiniz de mutlak artacaktır. Arama motoru optimizasyonu haricinde Google Rehber & Harita Kayıtları ile üst sıralarda yer alma işlemi için de bizi arayabilirsiniz.

Google seo optimizasyonu hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin arama motorunda üst sıralarda yer aldığı kelimeler ve hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin web sitelerinin dökümanını incelemek için lütfen buraya tıklayın..